"הגענו לשרון אחרי שכמעט אבדה תקוותנו.

רועיקי בן 4 היה גמול שנה וחצי, גם בשינה מפיפי, אבל קקי הסכים לעשות רק בחיתול ! בשליטה מלאה בלי פספוסים הוא עשה קקי רק בחיתול, אפילו הוא לא הסכים לעשות קקי בחיתול בישיבה בשירותים.  

למרות ניסיונות שלנו להפסיק את החיתול, לדבר איתו וכו', לא עזר כלום והילד התעקש לעשות רק בחיתול. גם שניסנו להוריד לו את החיתול הוא פשוט התאפק ונכנס לעצירות ואחרי שבוע כזה מלא ייסורים שלו ושלנו החזרנו את החיתול.

החלטנו לעשות טיפול בפרחי באך, עם חששות גדולים אבל עם המלצה חמה מחברה שעברה תהליך מוצלח מאוד אצל שרון בגמילה מחיתולים ועם הבנה שאין לנו מה להפסיד..

הגענו לשרון, התחלנו טיפול בפרחי באך, ואפילו בעלי שממש לא האמין בפרחי באך דאג שניתן את הטיפות ע"פ הנחיותיה של שרון. אחרי שבוע בלבד של טיפות, רועי הסכים לעשות קקי בחיתול אבל בישיבה בשירותים, שזו היתה בשבילנו התקדמות אדירה. שבוע אחר כך, כפי ששרון הנחתה אותנו, עשינו לו שיחה וביום למחרת כשהוא ביקש חיתול אמרנו לו שינסה לעשות קקי בלי חיתול ואנחנו איתו ולהפתעתנו הוא הסכים ומאז, רועי עושה קקי בשירותים כמו כל ילד בגילו. שבועיים בלבד אחרי הטיפול...

 

הפרחי באך מאוד עזרו לרועי בתהליך, לא היינו מצליחים ללא הטיפול

תודה רבה שרון על ההדרכה, ההקשבה והסבלנות שלך אלינו

 

רותי"

___________________________________________________ 

בני בן ה-6 סובל מהפרעת תקשורת. בנוסף על אבחנה זו לבני יש קשיי קשב וריכוז, היפראקטיביות, ויסות חושי, קשיי התנהגות וקשיי שפה

בני חווה קשיים רבים מגמילה - הצטאות. ניסינו במשך שנתיים וחצי לגמול אותו בדרכים שונות ומגוונות, כמו ניתוח התנהגות, טיפול רגשי-דיאדי, טיפול התנהגותי-קוגנטיבי הן באופן פרטי והן במסגרת הגן. נתקלנו בקשיים רבים, כגון סירובים והתנגדויות בעשיית הצרכים בשירותים, התפרצויות זעם ועוד.

פניתי לשרון שני, מטפלת מוסמכת בפרחי באך ומומחית בגמילה מצרכים. שרון גילתה אוזן קשבת אמיתית וייעצה לי להגיע אליה לפגישה אחת על מנת לפתור את הבעיה. בהמלצתה של שרון הגעתי לפגישה של שעתיים שבה שרון ואני בנינו תכנית גמילה טיפולית הכוללת גם פרחי באך. להפתעתי ולהפתעת צוות הגן תוך שבועיים בני נגמל. מבחינתנו זהו נס גדול לאחר תקופה קשה של שנתיים וחצי, שבה התחבטנו רבות בבעיה ולא ידענו כיצד לפותרה.

פרט להיותה מטפלת מומחית ומקצועית, שרון היא אנושית וקשובה. גם לאחר פגישתנו שרון מייעצת, תומכת ותורמת רבות מידיעותיה בתחום פרחי הבאך והגמילה.

אני ממליצה בחום על טיפולה של שרון.

בברכה, אמא מרוצה מאוד

____________________________________________

"שרון יקרה,

הייתי בהרצאה שלך, אני ובעלי התלבטנו אם ללכת או לא כי זהו בננו השני וסה"כ אנחנו "יודעים הכל" אבל רציתי זריקת עידוד כדי להתחיל בגמילה, והמחיר היה נמוך, אז הלכנו שנינו...

אהבתי מאוד את ההרצאה שלך ולקחתי ממנה כמה רשמים חשובים. החשוב שבהם היה - לעשות את זה כיף. למצוא משהו שיגרום לו לרצות ללכת לשירותים ולשבת שם. לא בכח, לא באיומים. להתפעל, להתרגש, ולשבח.

בני נגמל כל כך מהר שהיינו בשוק פשוט. בהתחלה סירב ללכת לשירותים עד שאמרנו לו שהוא צריך לעזור לנו ללחוץ על הכפתור שמוריד את המים... הוא רץ לשירותים בהתלהבות כל פעם כדי ללחוץ על הכפתור ובדרך - גם עשה פיפי. עם קקי היה קצת יותר קשה. בהתחלה סירב לחלוטין לנסות אפילו ודרש חיתול. אם לא הייתי הולכת למפגש שלך - בטוח היינו היום עדיין עם חיתול כשהוא רוצה קקי כי זה מה שביקש. התעקשנו, ופיתינו אותו לשבת בשרותים עם האייפון, וכך יצא שהיום - אמר לי פתאום "אמא, יש לי קקי, צריך ללכת לעשות באסלה!" ורץ לשירותים ועשה, אפילו בלי סרטים ואייפון... כולנו התפעלנו ושיבחנו ושמחנו - ואני חושבת שזה ממש ממש עובד. הוא מסתכל עלינו בכזה חיוך ומחבק אותנו, וזה נפלא לכולנו.

המון תודה על ההרצאה שלך, עשית לנו את התהליך הרבה יותר פשוט ממה שעלול היה להיות...

יפעת."

_________________________________________

היי שרון,

רציתי לברך אותך על השירות האדיר והנפלא שאת נותנת,

ברוך ה' נראה כאילו שהילדה גמלה את עצמה J ,אחרי היומיים הראשונים היא כבר לא פספסה אפילו פעם אחת, היא בת שנתיים ועצמאית ברמות על ואני כ"כ גאה בה על התהליך!!!

  

תודה על הכל!!!

זהבית

________________________________________

 

שמחה לבשר שעברנו את פרעה
תרתי משמע!
תודה רבה


מזכירה לך שהתחלנו את הגמילה ביולי שנה שעברה...מפיפי נגמל מייד!
ועד עכשיו זרמתי איתו במקביל לנסיונות להושיב בשירותים
אחרי שקראתי את המדריך שלך קיבלתי ביטחון בדרך שלי והרגשתי שאפשר כבר להתעקש איתו קצת יותר ובאמת תוך כמה ימים הגיע השינוי.
מקווה שיעזור להורים אחרים.

_____________________________________________

 

יצירת קשר

השאירו הודעה ואחזור אליכם בהקדם.