האם פרחי באך ממכרים או גורמים לתופעות לואי?

לא, הם אינם ממכרים, ניתן להפסיק את השימוש בהם בכל רגע, וללא כל בעיה. הם טבעיים לגמרי ואינם גורמים לתופעות לואי.


 

מהו בקבוקון ה"רסקיו רמדי" שניתן לקנות בחנויות?

הרסקיו הינו מוצר "מן המדף" שהורכב ממספר תמציות פרחי באך שמטפלות במקרי לחץ וחרדה. ניתן לקחת אותו במקרים אלה, והוא משמש כ"כדור הרגעה טבעי".

אני אישית ממליצה לקחת 4 טיפות רסקיו כל 5-10 דקות, במשך שלוש פעמים, להרגשת הקלה משמעותית.


 

מדוע לבוא לפגישה? מדוע לא פשוט לקחת רסקיו?

הרסקיו נועד לספק הקלה במקרה נקודתי וקצר של לחץ או חרדה. לדוגמא ילד שנפצע והוא בוכה, היסטרי ולחוץ. 
אך הרסקיו הנו פתרון זמני ואינו תחליף לריפוי: הרסקיו כמוצר מדף מכיל 5 תמציות מתוך 38 תמציות אפשריות; כדי לאפשר ריפוי מוצלח יש להתאים בדיוק את התמציות הנכונות, ולקחת אותן באופן רציף.

בפגישה אנו מכינים בקבוקון תמציות אישי שנועד להביא ריפוי ושינוי ע"י לקיחה יומיומית במשך חודש (את הרסקיו לוקחים רק במקרה הצורך).

וכמובן, לא אמעיט בחשיבות הפגישה. חלק גדול מהתמיכה לה אנו זקוקים לא יכול להגיע מבקבוקון... לפעמים אנחנו צריכים למצוא את הזמן לעצמינו, לקחת הפסקה קטנטנה ממירוץ החיים, לעצור, להתבונן, לספר ולפרוק, ולקבל את כל ההקשבה והתמיכה שלפעמים, רק לפעמים, מגיעים רק לנו.


 

האם פרחי באך מטפלים גם במחלות?

כן, בצורה עקיפה – עם זאת חשוב לזכור כי אין לראות בנאמר תחליף לטיפול רפואי או להתייעצות עם רופא.

כיום אנו יודעים שמחלות פיזיות רבות קשורות למצבנו הנפשי. מחלות כרוניות רבות מתפרצות בזמנים בהם אנחנו יותר מתוחים, ורדומות בתקופות שלוות. כמו כן יש מחלות בעלות בסיס פסיכוסומטי. 
כשאנחנו מתוחים הגוף שלנו נמצא בעומס והמערכת החסונית שלנו ירודה, ואז לגוף קשה יותר להתמודד עם הוירוסים והחיידקים הרבים שמקיפים אותנו.

כמטפלת אינני מטפלת במחלה הפיזית, אלא בהיבטים הרגשיים העוברים על המטופל – פרחי באך עובדים על איזון הנפש, ומכאן נגזר שיפור הבריאות. 

יצירת קשר

השאירו הודעה ואחזור אליכם בהקדם.